Nurefsan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nurefsan

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ EĞER BU İLK ZİYARETİNİZ İSE DAHA İYİ YARARLANABİLMEK İÇİN FORUMUMUZA ÜYE OLUNUZ...
YENİ ÜYELERİMİZ BİZLERE KENDİLERİNİ TANITABİLİR İSTEKLERİNİ VE GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞABİLİR...

Büyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. .

YazarMesaj
<yeşil>
Admin
Admin
<yeşil>

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 495
Yaş Yaş : 35
Rep : 3

Büyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Empty
MesajKonu: Büyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. .   Büyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Puce-p11Paz Ağus. 30, 2009 7:57 am

BirgünBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul çocuğum doğdu. O dünyaya geldiğindeBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul yetişmem gereken uçaklar ve ödenmesi gereken faturalarla meşguldüm. Ben uzaklardayken yürümeyi öğrendi. Konuşmayı da öyle.
Ve biraz büyüdüğündeBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul “Senin gibi olmak istiyorum baba” demeye başladı. “Ben de büyüyünce senin gibi olacağım.”
İşyerine telefon açıpBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul “BabaBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul eve ne zaman geleceksin?” diye sorardı ikidebir.
“Ne zaman geleceğimi bilmiyorum oğlum. Ama geldiğimde birlikte güzel bir vakit geçireceğimizden emin olabilirsin.”

Yıllar öylece geçip gitti. Oğlum on yaşına geldi. Ona güzel bir top aldım.

“Top için teşekkürler baba!” dediBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul “Haydi oynayalım.”

“Bu hafta sonu tamamlamam gereken işler var” dedim. “Bugün olmazBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul haftayaBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul tamam mı?”

“Tamam” dediBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul fakat yüzündeki gülümseme eksilmedi.

“Büyüyünce baba” dediBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul “ben de senin gibi olmak istiyorum.”

Yıllar öylece geçip gitti. Oğlum önce ilkokuldanBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul sonra lisedenBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul sonra üniversiteden mezun oldu. Bu durumdaBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul b
aşka birçok baba gibiBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul benim de söylemem gereken birşeyler vardı. “Seninle gurur duyuyorum” oğlum dedim. “GelBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul şöyle biraz oturalım; sana diyeceklerim var.”

Başını salladı ve gülümseyerek:

“Arkadaşlara sözüm var baba” dedi. “Sen arabanın anahtarlarını verebilir misin bana? Sonra görüşürüzBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul oldu mu?”

Yıllar öylece geçip gitti. Emekli oldum. Artık bol bol vaktim vardı. Oğlum ise b
aşka bir şehirde iyi bir iş bulmuştuBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul orada yaşıyordu.

Bir gün ona telefon ettim. “Eğer sence de uygunsaBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul hafta sonu buraya gel de hasret giderelim” dedim. “Sevinirim baba” dedi. “Bir bakayımBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul müsait bir vakit bulabilirsemBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul gelirim. Ama şu sıralar işlerim çok yoğun. Fakat seninle görüşmeyi ben de istiyorumBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul baba.”

“PekiBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul ne zaman gelirsin oğlum?”

“Ne zaman olur bilmiyorumBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul baba. Şimdi bir iş görüşmem varBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul ona yetişmem gerek. Sonra ararım seni. Geldiğimde birlikte güzel vakit geçireceğimizden emin olabilirsin.”

Ve telefonu kapattığımdaBüyüyünce ben de senin gibi olmak istiyorum baba. . Virgul oğlumun çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini anladım. Çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini...

Örnek aldığı babasına benzediğini... Büyüyünce tıpkı babası gibi olduğunu...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-